Кампанія – італійський регіон, де проживає найбільша кількість громадян України. Неаполь - місто, де українська громада найбільше представлена. Після російського вторгнення в Україну Неаполь став одним із міст, куди прибуває найбільша кількість біженців. Тому, деякі організації, які роками працюють в соціальній сфері, вирішили об’єднати зусилля та дати конкретні відповіді громадянам. Спілки Cisl м. Неаполь, Inas Cisl м. Неаполь, Anolf Napoli, Confcooperative Federsolidarietà Campania, Let’s do It! Italy підпишуть з Генеральним консульством України в Неаполі, на чолі з Максимом Коваленком, протокол про прийом та послуги громадянам України, які прибувають до провінції Неаполь.

Останніми тижнями в Неаполі вже зустріли та прийняли одну родину. Окрім тимчасового житла, їм було забезпечено предмети першої необхідності та підтримку для бюрократичних процедур. Те ж саме відбуватиметься з усіма громадянами України, які прибудуть до Неаполя найближчим часом. Допомога буде в усьому, від запитів до соціальних служб до подання заяв на дозвіл на проживання; від юридичної допомоги до допомоги по захисту неповнолітніх; від вирішення освітніх питань до питань соціального секретаріату, а також буде надаватися психологічна підтримка та будь-яка підтримка для прийому в цілому. У координації діяльності організаціям буде допомагати адвокат Дженнаро Фамільєтті, який є національним координатором Fenco (Federazione Nazionale Console).


Puoi ricevere le notizie de loStrillone.tv direttamente su Whats App. Memorizza il numero 334.919.32.78 e inviaci il messaggio "OK Notizie"