«Настав час змін». З таким гаслом, запущеним мером м. Боскотреказе П'єтро Каротенуто, розпочалося нове життя лікарні Сант'Анна-Мадонна делла Неве. Через два роки після того як лікарня була опорною для хворих на Covid, вона відкриває двері знову для, так званих, «чистих» пацієнтів. Чотири нові відділення для пацієнтів, які не хворіють на COVID-19: утична кардіологія із запрограмованими гемодинамічними та електрофізіологічними послугами, пульмонологія та респіраторна інтенсивна терапія з бронхологічними та реанімаційними послугами.

Велике задоволення як для Asl Na 3 Sud, так і для всього керівництва та працівників лікарні м. Боскотреказе. Підсумовуючи, сьогодні вранці були присутні: Дженнаро Состо генеральний директор Asl Na 3, Гаетано Д'Онофріо директор охорони здоров’я Asl Na 3, Адріано Де Сімоне директор охорони здоров’я та мер м. Боскотреказе П’єтро Каротенуто.

Слова подяки, перш за все, від Гаетано Д'Онофріо. «Це були два дуже важкі роки, але ми маємо надсучасний заклад. Ми приймали пацієнтів з різних ASL (державних локальних медичних установ) завжди демонструючи великий професіоналізм. Тепер також є багато різних спеціалістів, яких раніше не було в лікарні м. Боскотреказе. Я передбачав, дивлячись на наукові дані, що навесні Covid набуде стійкого ендемічного стану. В майбутньому будуть нові пандемії, але ми будемо готові. Я бажаю, щоб наша команда залишалася об’єднаною. Починається новий етап і я впевнений, що поступово кожен зробить свій внесок».

Дженнаро Состо відповів йому: «Перш за все, я хотів би віддячити директору Де Сімоне, який незабаром буде замінений. Він завжди ставив свій професіоналізм на допомогу пацієнтам. Крім того, будуть різні заходи для подальшого покрашення лікарні, яка досягла високого рівня».

Директор охорони здоров’я Asl Na 3 Адріано Де Сімоне також був схвильований. «Я дякую кожному з вас за всі ваші зусилля з самого початку пандемії. В перші моменти ніхто не знав чого очікувати. Ми рухаємося вперед, щоб покращувати наші послуги».

Насамкінець, слова мера П’єтро Каротенуто: «Настав час змін. Цим гаслом я бажаю лікарні м. Боскотреказе не втрачати рівень тих добрих справ, які були зроблені під час піків надзвичайної ситуації пов’язаної з ковідом. І я сподіваюся, незабаром почнеться реалізація швидкої допомоги та інших запланованих робіт».


Puoi ricevere le notizie de loStrillone.tv direttamente su Whats App. Memorizza il numero 334.919.32.78 e inviaci il messaggio "OK Notizie"