Без знижки для звірів, які вбили Мауріціо Черрато. Незадовго до 17:00 суддя попереднього розгляду суду м.Торре Аннунціата Фернанда Іанноне винесла обвинувальний вирок Джорджіо і Доменіко Скарамелла та Антоніо і Франческо Чірілло. Щодо останнього, його захист просив про закриття справи, але суддя попереднього розгляду була іншої думки. Таким чином, клопотання прокурора Джуліани Моччіа задоволено повністю. До складу цивільних позивачів входять: сім'я Черрато, сестра потерпілого, фонд «Поліс» та муніципалітет Торре Анунціата.

Перше слухання було призначено на наступне 6 травня у II секції Corte Assise м.Неаполя. Шлях справедливості продовжується для сім’ї Мауріціо Черрато, убитого чотирма звірами із-за місця для паркування минулого 19 квітня на вулиці IV Новембре в Торре Аннунціата. Усіх звинувачують у сумісному вбивстві з марних мотивів. За рогом — довічне ув’язнення для винних у жахливому вбивстві, яке засмутило ціле місто.


Puoi ricevere le notizie de loStrillone.tv direttamente su Whats App. Memorizza il numero 334.919.32.78 e inviaci il messaggio "OK Notizie"