Є багато ідей щодо організації великоднього столу.

ЗАКУСКИ. Відкриття великоднього обіду розпочинається з «Феллата» - багата закуска з холодної нарізки, варених яєць і сиру. Багато хто для цієї закуски обмежується використанням високоцінного неаполітанського салямі, варених яєць і солоної рікотти. Для тих, хто любить сиров’ялені вироби з м’яса пропонуємо скуштувати червону ковбасу Кастельпото дель Санніо і, чому б і ні, вишукану сопресату Джой виготовленої в Чіленто (історична назва однієї з частин регіону Кампанія). З сирів, по можливості, не пропустіть provolone del monaco.

КАЗАТІЕЛЛО. До закусок у ці дні року йдуть два пирога. Перший – це казатіелло зі смальцем і перцем, а другий – тортано. Інгредієнти на тісто, які використовуються для обох пирогів, дуже схожі – в т.ч. смалець та шкварки. Їх відмінність полягає в тому, що до складу casatiello входять варені яйця, розміщені на поверхні, які утримуються смужками тіста накладеними навхрест.

ЗАПІКАНКА З ПАСТИ. Поряд із багатими закусками та солоними пирогами, у ці дні на столах Кампанії не бракує макаронних запіканок та піци. Ці страви зазвичай готують у Страсну п’ятницю, щоб дати їм добре відпочити перед споживанням, або щоб брати з собою на пікнік у Великодній понеділок.

ЗЕЛЕНИЙ СУП МІНЕСТРА МАРІТАТА. В якості першої страви за неаполітанською традицією готується зелений суп, хоча у багатьох він асоціюється з різдвяними святами. Для тих, кого не зваблює ця страва або просто хоче дотримуватися традицій, враховуючи сприятливий сезон, можна приготувати перше блюдо з бобів або з макаронів на будь-який смак.

АРТИШОКИ. У цей момент, можливо після обов’язкової перерви між стравами, вам просто треба з’їсти смажений на грилі артишок. Ми віддаємо перевагу фіолетовому Schito. Якщо ви ще його не спробували, обов'язково зробіть це.

СОЛОДОЩІ. Якщо ще є місце для десерту, то настав час для пастіери. Золотисто-жовте пісочне тісто, безумовно, робить пастіеру одним із найпопулярніших традиційних солодощів. Якщо цей делікатес вас не задовольняє повністю, пропонуємо вам запечену кассату, варіант сицилійської. Касатіелло в його солодкому варіанті також не може бути відсутнім в Пасхальному меню. Для найменших, хоча так само і для старших, це ще й момент для того, щоб розгорнути пасхальне яйце.

ДИГЕСТИВИ. Після такої кількості їжі залишається лише вибрати правильний дигестив. Ви можете вибрати лікер Strega з Беневенто, який виготовлений на основі трав і має специфічний жовтуватий  колір. Якщо ви справжній традиціоналіст, то напевно вирішите посмакувати з друзями та родиною чудовим лімончелло.


Puoi ricevere le notizie de loStrillone.tv direttamente su Whats App. Memorizza il numero 334.919.32.78 e inviaci il messaggio "OK Notizie"