На вході до магазину вивішений прапор, як знак що говорить «ні війні» і спальне місце для тих, у кого більше немає дому. 42 дні війни і тисячі смертей. Конфлікт між Росією та Україною кинув світ у хаос і до вирішення, здається, ще далеко. Олена, власниця магазину «Alimentari dell’Est – Da Elena» на Корсо Умберто в Торре Аннунціата – українка і вже двадцять років живе в Італії.

Вона вирішила виставити прапор своєї країни на знак протесту, щоб сказати «ні» війні. «Я за мир». Українська підприємниця закликає місцеві муніципалітети робити більше для біженців. Потрібні подальші зусилля, особливо з боку місцевої адміністрації, щоб допомогти сім’ям соціально інтегруватися та забезпечити майбутнє для українських дітей.

Її магазин став орієнтиром для тих, хто хоче допомогти українським біженцям. Олена займається збором їжі, одягу та інших товарів першої необхідності, в яких потребують жінки і діти, які залишилися без дому. Протягом місяця вона приймає українську родину, яка втікла від війни, мама з двома дітьми. «Я вирішила приютити їх у себе вдома. Ми з моїми двома дітьми спимо разом в одній спальні, щоб звільнити місце для них. У мене небагато, але я вирішила поділитися тим, що маю, щоб зробити добро».

Потім додала: «Мені допомагають люди. Справжню благодійність роблять ті, хто має серце. Ми добре впоралися зі школою. Їдальня працює, діти добре вживаються, навіть якщо не володіють мовою, але цього замало».


Puoi ricevere le notizie de loStrillone.tv direttamente su Whats App. Memorizza il numero 334.919.32.78 e inviaci il messaggio "OK Notizie"