Вівторок у Монте-Коппола - традиційне свято, яке за останні кілька десятиліть значно втратило свою чарівність. Це свято зародилося близько двох тисяч років тому, коли в такий собі затяжний Великодній понеділок жителі Стабії разом зі своїми сусідами з Граньяно та П’ємонту започаткували пікніки з танцями і піснями, які отримали назву «таммурріата».

Ця традиція тривала століттями, а потім ослабла під час довгих років ворожнечі між кланами Стабія та кланами Латтарських гір, що й перебило їй свій щасливий розвиток. Лише кілька років тому були несміливі спроби відновити цю традицію. Тому, все розпочинається з сьогоднішнього дня зустрічами на Монте-Коппола, де організовуються вечірки, для яких за основу взяли «таммурріату».

За традицією треба було провести день на свіжому повітрі. Жителі Стабії, ідучи гірськими стежками з Квізісани опинялися на горі Monte Coppola, на кордоні з Пімонте, серед місцевих продуктів і хорошого вина.


Puoi ricevere le notizie de loStrillone.tv direttamente su Whats App. Memorizza il numero 334.919.32.78 e inviaci il messaggio "OK Notizie"