Суп з мідій – страва, яку не можна пропустити у Великий (Чистий) четвер. Його виготовлення відноситься до періоду Фердинанда I Бурбонського. Цей монарх був дуже жадібний до риби, а особливо до мідій, які готував досить розкішним способом за рецептом власного винаходу (cozzeche dint'a connola). Перед Великоднем монарх прийняв заклик, який полягав у боротьбі з пороком у всіх його формах, від домініканського Отця Грегоріо Марія Рокко, відомим як у народі, так і при дворі, який працював у Неаполі та провінції у справах апостольства та допомагав полегшити страждання бідних та маргіналізованих.

Тоді монарх прийняв застереження монаха, який порадив йому не перевищувати принаймні в Страсний тиждень. Проте, лукаво, монарх наказав кухарям приготувати для нього у Великий четвер, перед тим як відправитися на вулицю Толедо на ритуальну прогулянку, мідії з менш розкішним приготуванням і йому подали суп із мідій.

Звістка вийшла з палацових кухонь і розлетілася по місту, і з того дня вже не було, спочатку серед міщан, а потім і всього народу, людей які, за прикладом короля, могли б обійтися без того смачного супу. Згодом бідніші люди замінили дорогі мідії дешевшими равликами і створили суп із равликів (ciammarruche), який був приготованим з таким самим соусом. Традиції всі поважають і щороку повторюється цей ідентичний ритуал – прогулянка, свята меса і юшка з мідій.

Рецепти відрізняються в деяких деталях: є ті, хто готує його виключно з мідіями, ті, хто додає молюсків і маленьких восьминогів (“purpitielli”), ті, хто робить його дуже гострим, ті, хто турбується про печінку і не додає гострих приправ. Є навіть ті, хто додає варених равликів. Цікавинка: на залізничних ринках гостра приправа зберігається і продається у пляшках з-під напою “sanbitter”: колір той же яскраво-червоний, наслідки для споживачів можуть відрізнятися.

І якщо хочемо вибрати ідеальне вино для цієї нагоди, то мідії добре поєднуються з сухими білими, ігристими винами, а також з червоними середньої міцності.


Puoi ricevere le notizie de loStrillone.tv direttamente su Whats App. Memorizza il numero 334.919.32.78 e inviaci il messaggio "OK Notizie"